Wyślij wiadomość
products

Chłodny czarny taśma pomiarowa tłuszczu ciała procent pomiaru tester zestaw z blokowania szpilki wcisnąć przycisk zwrot

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Numer modelu: BFT-008
Minimalne zamówienie: 3000
Szczegóły pakowania: 300 szt./szt. 44 * 35 * 29 cm 9/10 kg
Czas dostawy: 6000 sztuk / dzień
Zasady płatności: Western Union, T/T
Szczegóły informacji
Materiał: Tworzywo ABS Wielkość: 16,8 * 10 * 0,6 cm
Skala: cm z jednej strony Użycie: Do pomiaru grubości tkanki tłuszczowej
Logo: Wspieramy dodanie własnego logo na etui
High Light:

Czarna taśma pomiarowa tłuszczu

,

Taśma pomiarowa tkanki tłuszczowej


opis produktu

Wintape Cool Black Body Fat Percentage Tester Set Tape z wciąganiem przycisku

 

Opis produktu:

 

Wintape Cool Black Body Fat Percentage Tester Set Tape z przyciskiem jest doskonałym narzędziem do pomiaru tkanki tłuszczowej.zwłaszcza dla miłośników fitness i tych, którzy są w podróży odchudzania.

 

Ta taśma pomiarowa jest innowacyjnym i łatwym w obsłudze urządzeniem, które pomaga jednostkom mierzyć procentowy odsetek tkanki tłuszczowej w precyzyjny i wygodny sposób.Taśma jest zaprojektowana tak, aby zamknąć się na miejscu dla dokładnych odczytów, zapewniając uzyskanie najbardziej wiarygodnych wyników.

 

Taśma pomiarowa ma chłodną, czarną konstrukcję z przyciskami odciągającymi, które zapewniają szybkie i płynne odciąganie taśmy.Zapewnia, że taśma pozostaje na miejscu podczas pomiaru, co pozwala uzyskać dokładne odczyty za każdym razem.

 

Jedną z najważniejszych zalet taśmy pomiarowej Wintape Cool Black Body Fat Percentage Tester Set Tester jest jej łatwość użytkowania.Każdy może z niej korzystać, niezależnie od poziomu wiedzy., co czyni go praktycznym narzędziem zarówno dla ekspertów fitness, jak i amatorów.

 

Dodatkowo taśma pomiarowa jest lekka, przenośna i łatwo przechowywana w torbie gimnastycznej lub plecakie.

 

Wintape Cool Black Body Fat Percentage Tester Set Measuring Tape jest również bardzo niedrogim narzędziem, co oznacza, że jest dostępny dla każdego, kto go potrzebuje.

 

Ten zestaw taśm pomiarowych ma wiele zastosowań dla różnych osób.i nawet pracowników służby zdrowia, którzy muszą monitorować procent tkanki tłuszczowej swoich pacjentów.

 

Jest to również przydatne dla osób, które chcą dokładnie monitorować postęp utraty wagi.mogą śledzić swoje postępy i odpowiednio dostosowywać swoje ćwiczenia i dietę.

 

Podsumowując, taśma pomiarowa Wintape Cool Black Body Fat Percentage Tester Set Measuring Tape jest korzystnym, niedrogim i praktycznym narzędziem do pomiaru tkanki tłuszczowej.i przenośność sprawiają, że jest to niezbędne narzędzie dla każdego, kto poważnie myśli o fitness lub odchudzaniu..

 

 

Sposoby stosowania:

 

Chłodny czarny taśma pomiarowa tłuszczu ciała procent pomiaru tester zestaw z blokowania szpilki wcisnąć przycisk zwrot 0

Z punktu widzenia dokładności; wydaje się być poprawne, ale oczywiście nic do porównania z innymi niż obrazy typowychciało tłuszczBez względu na to, tani, łatwy w obsłudze i nienaruszony.

 

Jak go używać

 

Zęby tłuszczowe są łatwe do użycia w prywatnym domu, z wyższą dokładnością i niezawodnością.

Ponieważ większość tłuszczu na ciele znajduje się bezpośrednio pod skórą, bardzo skutecznym i praktycznym sposobem pomiaru procentowego tłuszczu w ciele jest pomiar skórnej fazy.Naukowe podejście do wieloletniej metody "szczupnij cal". The Personal Body Fat Tester is a precision instrument that has been shown in clinical trials to be closer inaccuracy to the "gold standard” of underwater weighting than any of the more elaborate method of measuring body fat (without the inconvenience expense trained personnelWięc czy zdecydujesz się na użycie osobistego tester tłuszczu ciała prywatnie lub z pomocą kogoś, po prostu wykonaj proste kroki poniżej - to tak proste jak 1,23.

Krok 1

Miejsca, w których należy zmierzyć skórę, zależą od płci i są zilustrowane na tylnej stronie tej instrukcji.

 

Krok 2

Kiedy stałem, firmly pinch the skin fold between your left thumb and forefinger (see figures 1 and 2)Place the jaws of the Personal Body Fat Tester of the skin fold while continuing to hold the skin fold with the left hand (see figure 3)Uwaga: kobiety potrzebują pomocy w pomiarze fałd skóry "triceps".

 

Krok 3

Naciśnij kciukiem w miejscu wskazanym na osobistym liczniku tkanki tłuszczowej (zob. rysunek 4).i użyj średniej jako pomiaru tkanki tłuszczowejW celu ustalenia procenta tkanki tłuszczowej i jej znaczenia należy zapoznać się z wykresem interpretacji tkanki tłuszczowej.

 

 

Specyfikacja:

 

Artykuł nr. BFT-009
Nazwa pozycji Wintape Cool Black Body Fat Percentage Tester Set Tape z wciąganiem przycisku
Marka WINTAPE lub na zamówienie
Materiał ABS
Wielkość 16.8*10*0.6cm tłuszczu, 9*6*2cm obudowa, 205cm/80inch*13mm taśma
Wskaźnik Cm+calo
Kolor czarny z białym drukiem
Świadectwo bezpieczeństwa EN-71, ROHS, 6P
Pakiet 1 sztukę na torbę, 300 sztuk na karton.
NW/GW: 9/10kg
Wypłata T/T ((Paypal, przelew bankowy, Western Union), L/C
Transport morski Na morzu, lotniczym, ekspresowym

 

Charakterystyka:

 

Ciało.tłuszcz testeri pomyślałem, że jest łatwy w obsłudze z pomocnymi instrukcjami

 

Jeśli nie masz dostępu do drogiego sprzętu laboratoryjnego, nie ma innych sposobów pomiaru tkanki tłuszczowej, oprócz zacisków.Czujniki na bieżnikach i innych urządzeniach przenośnych nie rejestrują dokładnie, ponieważ istnieje zbyt wiele zmiennych do wzięcia pod uwagę i dać całkowicie nierealne fałszywe odczyty.

Więc wracając do podstaw, to jest to, czym jest, proste, łatwe w użyciu urządzenie do pomiaru tkanki tłuszczowej, które pozwala chwycić tkankę tłuszczową około cala nad biodrem, i popchnąć uchwyt do linii,przeprowadzić 3 oddzielne pomiary i obliczyć średnią z tych pomiarów.

Istnieje również łatwy w obsłudze wykres, aby wiedzieć, czy wszystko jest w porządku lub nie z odczytem i jest taśma pomiarowa, aby umożliwić dobrze errrr pomiaru oczywiście!

Świetny sposób na dokładne pomiar tkanki tłuszczowej bez konieczności wizyty u grupy naukowców, zdejmowania ubrań i skakania się do zbiornika z wodą i badania!

 

Zdjęcia produktu:

 

Chłodny czarny taśma pomiarowa tłuszczu ciała procent pomiaru tester zestaw z blokowania szpilki wcisnąć przycisk zwrot 1Chłodny czarny taśma pomiarowa tłuszczu ciała procent pomiaru tester zestaw z blokowania szpilki wcisnąć przycisk zwrot 2Chłodny czarny taśma pomiarowa tłuszczu ciała procent pomiaru tester zestaw z blokowania szpilki wcisnąć przycisk zwrot 3Chłodny czarny taśma pomiarowa tłuszczu ciała procent pomiaru tester zestaw z blokowania szpilki wcisnąć przycisk zwrot 4Chłodny czarny taśma pomiarowa tłuszczu ciała procent pomiaru tester zestaw z blokowania szpilki wcisnąć przycisk zwrot 5Chłodny czarny taśma pomiarowa tłuszczu ciała procent pomiaru tester zestaw z blokowania szpilki wcisnąć przycisk zwrot 6

Szczegóły kontaktu
Wintape

Numer telefonu : +8613719255386

WhatsApp : +8618566001423