Wyślij wiadomość
O nas
Wintape Laser Tape Measure CO.,LTD

Założona w 1998 roku firma Wintape oferuje od tego czasu innowacyjne narzędzia pomiarowe w ponad 90 krajach i regionach.Naszymi głównymi rynkami są Ameryka Północna i kraje europejskie.Jako jeden z wiodących producentów taśm mierniczych w Chinach, produkujemy szeroką gamę klasycznych elastycznych taśm mierniczych, automatycznych zwijanych taśm mierniczych, taśm o średnicy OD, pasków masy zwierząt, jednorazowych linijek medycznych, wytrzymałych stalowych taśm mierniczych itp.

 

Wysokiej jakości taśmy miernicze firmy Wintape to idealne prezenty dla Twoich klientów, zapewniamy różne taśmy miernicze z nadrukiem Twojego logo, dostosowany kolor, spersonalizowany projekt, to świetna pomoc w promowaniu Twojej firmy i marki jako nośnika reklamowego.

 

Od 25 lat Wintape nigdy nie zatrzymuje kroków.Założyliśmy biuro sprzedaży w Guangzhou w 2003 roku, rozpoczęliśmy naszą działalność eksportową i osiedliliśmy się w Alibaba w 2008 roku, a następnie powiększyliśmy nasze biuro do Fohan w 2010 roku, w ciągu tych lat wprowadziliśmy wiele niestandardowych produktów pomiarowych, oferujemy różne materiały , wagi, projekty spełniające różne wymagania klientów.Oprócz tradycyjnej linijki z włókna szklanego pokrytej PVC, wysokiej jakości, antyrozciągliwej i BPA, ftalanów i bezołowiowej taśmy mierniczej PE, która została unowocześniona w 2012 roku, w 2014 roku zaczęliśmy stosować nową metodę druku pełnokolorowego na papierze, plastiku i tkaninach poliestrowych.Nasze produkty pomiarowe są szeroko stosowane w wielu dziedzinach, takich jak medycyna, opieka zdrowotna, fitness, krawiectwo, upominki reklamowe, przemysł, hodowla zwierząt itp. Wszystkie użyte przez nas materiały są przyjazne dla środowiska i mogą przejść testy EN-71, RoHS, REACH.

 

Od momentu założenia Wintape konsekwentnie dąży do zapewnienia dokładnych, przyjaznych dla środowiska i dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań pomiarowych dla wszystkich naszych klientów.Podstawową strategią Wintape jest ciągły duch innowacji z kierunkiem ekorozwoju.Ludzie stają się wielcy dzięki snom, Wintape marzy o dokładnym zmierzeniu świata.marzymy o zostaniu znaną na świecie marką taśm mierniczych.

Zostaw wiadomość
Więcej produktów
Klient kiedykolwiek powiedział

Chcę powiedzieć, że Twoje produkty są bardzo dobre. Dziękuję za wszystko twój propozycja, także dobry za sprzedaż świadczenie. -- Adela

Ufamy jakości Twoich produktów. To zawsze najlepsze. Utrzymywać ten chodzenie, i my wola ustalić pewien długi-warunek handlowy stosunki rezygnować ty. -- Charlie Bingham