Mesaj gönder
aboutus

Wintape Laser Tape Measure CO.,LTD

Wintape Laser Tape Measure CO.,LTD
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: WİNTAPE veya ÖZELLEŞTİRİLMİŞ
No. Çalışanları: 20~50
İhracat p.c: 60% - 70%
Hakkımızda
Giriş

1998 yılında kurulan Wintape, o zamandan beri 90'dan fazla ülke ve bölgeye yenilikçi ölçüm araçları sunmaktadır.Kuzey Amerika ve Avrupa ülkeleri ana pazarlarımızdır.Çin'in önde gelen mezura üreticilerinden biri olarak, çok çeşitli klasik esnek dikiş mezura, otomatik geri çekilebilir mezura, OD çap bandı, hayvan ağırlık bantları, tek kullanımlık tıbbi cetveller, ağır hizmet tipi donanım çelik mezura vb. üretiyoruz.

 

Wintape tarafından üretilen yüksek kaliteli şerit metreler, müşterileriniz için mükemmel eşantiyonlardır, logonuz, özelleştirilmiş renk, kişiselleştirilmiş tasarım ile çeşitli ölçüm şeritleri sağlıyoruz, işinizi ve markanızı reklam medyası olarak tanıtmanız için harika bir yardımcıdır.

 

Son 25 yıldır, Wintape adımlarını asla durdurmadı.2003 yılında Guangzhou'da bir satış ofisi kurduk, ihracat işimize başladık ve 2008 yılında Alibaba'ya yerleştik, ardından 2010 yılında ofisimizi Fohan'a genişlettik, bu yıllarda çok sayıda ısmarlama ölçüm ürünü piyasaya sürdük, farklı malzemeler sunuyoruz , ölçekler, farklı müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için tasarımlar.2012 yılında yenilenen geleneksel PVC kaplı fiberglas şerit cetvel, yüksek kaliteli, anti-streç ve BPA, ftalatlar ve leed içermeyen PE şerit metre dışında, 2014 yılında kağıt, plastik ve polyester kumaş üzerine yeni tam renkli baskı yöntemini uygulamaya başladık.Medikal, sağlık, fitness, terzilik, promosyon hediyelik eşya, endüstriyel, hayvancılık vb. birçok alanda yaygın olarak kullanılan ölçüm ürünlerimiz. Kullandığımız tüm malzemeler çevre dostudur ve EN-71, RoHS, REACH testlerinden geçmektedir.

 

Wintape, kurulduğundan bu yana tüm müşterilerimiz için doğru, çevre dostu ve özelleştirilmiş ölçüm çözümleri sağlama yönündeki tutarlı arayışını sürdürmektedir.Wintape'in temel stratejisi, eko-gelişme yönü ile sürekli bir yenilik ruhuna sahip olmaktır.İnsanlar hayallerle büyür, Wintape'in dünyayı tam olarak ölçme hayali vardır.dünyaca ünlü bir mezura markası olma hayalimiz var.

Geçmiş

1998 yılında kurulan Stabilo Tape Measure Company Limited'in fabrikasına 2003 yılında Guangzhou'daki bir satış departmanı katıldı. 2010 yılında şirket Foshan'a taşındı ve kendi satış şirketini kurdu.Ekibimiz kalite ve müşteri memnuniyetine kendini adamıştır.

Hizmet

Endüstriyel, terzilik, medikal ve hayvancılıkta kullanım için geniş bir şerit metre yelpazesi tasarlama, üretme ve satma konusunda 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Wintape, kişiselleştirilmiş tasarımlar, paketleme ve logo baskısı ile özelleştirilmiş çözümler sunar.Deneyimli ve özverili satış ekibimiz mükemmel müşteri hizmeti sağlar ve tüm ürünlerimiz OEM/ODM hizmetleri için mevcuttur.

Ekibimiz

Wintape, endüstri ve ticareti entegre eden çeşitli ölçüm bantlarının üreticisi ve satış şirketidir.Ar-Ge, tasarım, üretim, kalite kontrol, depolama, lojistik, satış ve satış sonrası hizmetler olmak üzere 60'a yakın çalışanı ile şirket, profesyonel ve deneyimli bir dış ticaret satış ve satış sonrası hizmet ekibi ile iftihar etmektedir.

İletişim bilgileri