Mesaj gönder
Hakkımızda
Wintape Laser Tape Measure CO.,LTD

1998 yılında kurulan Wintape, o zamandan beri 90'dan fazla ülke ve bölgeye yenilikçi ölçüm araçları sunmaktadır.Kuzey Amerika ve Avrupa ülkeleri ana pazarlarımızdır.Çin'in önde gelen mezura üreticilerinden biri olarak, çok çeşitli klasik esnek dikiş mezura, otomatik geri çekilebilir mezura, OD çap bandı, hayvan ağırlık bantları, tek kullanımlık tıbbi cetveller, ağır hizmet tipi donanım çelik mezura vb. üretiyoruz.

 

Wintape tarafından üretilen yüksek kaliteli şerit metreler, müşterileriniz için mükemmel eşantiyonlardır, logonuz, özelleştirilmiş renk, kişiselleştirilmiş tasarım ile çeşitli ölçüm şeritleri sağlıyoruz, işinizi ve markanızı reklam medyası olarak tanıtmanız için harika bir yardımcıdır.

 

Son 25 yıldır, Wintape adımlarını asla durdurmadı.2003 yılında Guangzhou'da bir satış ofisi kurduk, ihracat işimize başladık ve 2008 yılında Alibaba'ya yerleştik, ardından 2010 yılında ofisimizi Fohan'a genişlettik, bu yıllarda çok sayıda ısmarlama ölçüm ürünü piyasaya sürdük, farklı malzemeler sunuyoruz , ölçekler, farklı müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için tasarımlar.2012 yılında yenilenen geleneksel PVC kaplı fiberglas şerit cetvel, yüksek kaliteli, anti-streç ve BPA, ftalatlar ve leed içermeyen PE şerit metre dışında, 2014 yılında kağıt, plastik ve polyester kumaş üzerine yeni tam renkli baskı yöntemini uygulamaya başladık.Medikal, sağlık, fitness, terzilik, promosyon hediyelik eşya, endüstriyel, hayvancılık vb. birçok alanda yaygın olarak kullanılan ölçüm ürünlerimiz. Kullandığımız tüm malzemeler çevre dostudur ve EN-71, RoHS, REACH testlerinden geçmektedir.

 

Wintape, kurulduğundan bu yana tüm müşterilerimiz için doğru, çevre dostu ve özelleştirilmiş ölçüm çözümleri sağlama yönündeki tutarlı arayışını sürdürmektedir.Wintape'in temel stratejisi, eko-gelişme yönü ile sürekli bir yenilik ruhuna sahip olmaktır.İnsanlar hayallerle büyür, Wintape'in dünyayı tam olarak ölçme hayali vardır.dünyaca ünlü bir mezura markası olma hayalimiz var.

Mesaj bırakın
Daha fazla ürün
Müşteri Dedi

Ben ürünlerin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm öneri, ayrıca iyi satış sonrası hizmet için teşekkür ederiz. -- Adela

Ürünlerinizin kalitesine güveniyoruz. Her zaman en iyisidir. Bunu devam et, seninle uzun vadeli bir ticaret ilişkisi kuracağız. -- Charlie Bingham